O sklepie Miastoczapek.pl

W sklepie internetowym miastoczapek.pl kupicie ulubione czapki i akcesoria dla Dzieci polskiego producenta Barbaras.

Barbaras od 40 lat tworzy czapki, szaliki, rękawiczki i inne akcesoria z najwyższą jakością i wyjątkowym wzornictwem. Każdy model opatrzony został certyfikatami „Bezpieczny dla dziecka”, „Bezpieczny dla niemowląt” oraz „Eco-5”. Marka Barbaras produkując czapki korzysta wyłącznie z wysokiej jakości włoskich przędz i ekologicznych nadruków.

Każdy model czapki Barbaras to aż 81 możliwości jej konfiguracji. Marka Barbaras daje to czego Ty potrzebujesz, dlatego to właśnie jej produkty są dystrybuowane w 30 krajach, na 4 kontynentach.

www.barbaras.pl

BARBARAS – Ulubione czapki i akcesoria dla dzieci

Stworzona w latach pięć siedemdziesiątych przez Barbarę Skowron firma BARBARAS, znajduje się w małej, malowniczej miejscowości Sztombergi w południowej Polsce. W tym pięknym miejscu otoczonym urokliwymi lasami, przeszłość łączy się z nowoczesnością. Tutaj tworzymy i realizujemy projekty czapek i odzieży dla dzieci i niemowląt. Bo kiedy praca staje się pasją, powstają piękne rzeczy.

Dzięki nowoczesnemu, autorskiemu programowi komputerowemu, dbamy o poprawność całego procesu produkcji. Rozwijamy się. Stawiamy na nowe technologie i bezpieczeństwo: precyzyjne cięcia, hafty i ekologiczne nadruki. Współpracujemy z najlepszymi europejskimi specjalistami w branży odzieżowej.

Stałe doskonalenie materiałów i dodatków, innowacyjny design, znakomite dopasowanie i komfort noszenia to elementy, które odróżniają nas od samego początku powstania. Nasze ukierunkowanie na nowe pomysły i nowe technologie to prawdziwy motor rozwoju. Lecz przy tym serce nadal pozostaje to samo: tworzenie z pasją czapek i odzieży dla najmłodszych.

Dziś nasze produkty można spotkać w sklepach i butikach na kilku kontynentach. Każdy sklep, każdy Klient to dla nas powód do dumy.

Dzieci są absolutnie w centrum naszej uwagi. Istniejemy dla nich. Od nich się uczymy. Dla nich tworzymy. Są nasza nadzieją na nieśmiertelność.

Ciągle czerpiemy pomysły z własnej wyobraźni, by tworzyć i dzielić się niezwykłym światem BARBARAS. Tak więc, zapraszamy do świata BARBARAS.


Strona Miastoczapek.pl należy do i jest prowadzona przez Netradus Polska sp. z o.o. z siedzibą w Sztombergach 100, 28-200 Staszów.

Netradus Polska to:
Hotel Miodowy Młyn *** w Opatowie
Netradus.pl (strona hurtowa)
BabyClub.pl
BodyClock.pl
Klimatyczneagd.pl
Sklep.Barbaras.pl
Miastoczapek.pl

Netradus Polska sp. z o.o.

 

pixel